Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Интернет - магазин Ellenbar
+380 (68) 567-33-59
Харьков
+380 (93) 564-59-12
Кременчуг
+380 (97) 835-01-34
Оптовая торговля
Отзывы о компании Интернет-магазин "Ellenbar"
Анна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алла С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юля
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр О.
Отлично
Все супер, продавца рекомендую к сотрудничеству, оперативно проходит сделка/отправка, товар качественный
Олеся К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алла К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень хороший магазин. Попробуйте обязательно чай Мирабель. Все остальные чаи по сравнению с этим это просто пыль
Світлана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Светлана К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення підтвердили, я очікувала інформацію про час, коли склад буде працювати і можна буде забрати, потім вже через 2 дні виявилося, що його немає в наявності, і тільки очікується надходження від постачальника, але за вищою ціною. Я розумію, що війна, але можна було одразу написати, що ціна не актуальна і інформація о наявності теж. Я б одразу купила в іншому місці, там де воно було в день замовлення та за меншою ціною, ніж тепер на сайті:( Хотіла підтримати харк. бізнес під час війни і обрати саме харківського продавця. Ну, що ж...
Комментарий продавца
Вибачте будь ласка. Для забезпечення наявності продукції повинна була зпрацювати низка відповідних факторів, але не всі ставлять роботу вище своєї безпеки. З ціною все змінюється щодня. Обіцяємо виправитись найближчим часом.
Все супер, продавца рекомендую к сотрудничеству, оперативно проходит сделка/отправка, товар качественный
Очень хороший магазин. Попробуйте обязательно чай Мирабель. Все остальные чаи по сравнению с этим это просто пыль
Замовлення підтвердили, я очікувала інформацію про час, коли склад буде працювати і можна буде забрати, потім вже через 2 дні виявилося, що його немає в наявності, і тільки очікується надходження від постачальника, але за вищою ціною. Я розумію, що війна, але можна було одразу написати, що ціна не актуальна і інформація о наявності теж. Я б одразу купила в іншому місці, там де воно було в день замовлення та за меншою ціною, ніж тепер на сайті:( Хотіла підтримати харк. бізнес під час війни і обрати саме харківського продавця. Ну, що ж...
Вибачте будь ласка. Для забезпечення наявності продукції повинна була зпрацювати низка відповідних факторів, але не всі ставлять роботу вище своєї безпеки. З ціною все змінюється щодня. Обіцяємо виправитись найближчим часом.