Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Елленбар"Алексей С. Відмінно02.06.2025Карина Б. Відмінно21.05.2025Станіслав С. Відмінно16.05.2025Анна С. Відмінно12.05.2025Леонид Р. Відмінно11.05.2025Альона П. Відмінно04.05.2025Лілія С. Добре30.04.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaСаша С. Відмінно29.04.2025Тетяна Є. Дуже погано19.04.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaТакого жахливого сиропу я куштувала, особливо фісташковий, жахливий смак і ще гірша консистенція!Арсеній С. Дуже погано17.04.2025Взагалі не відправили товар та відмінили замовлення без попередження
Такого жахливого сиропу я куштувала, особливо фісташковий, жахливий смак і ще гірша консистенція!
Взагалі не відправили товар та відмінили замовлення без попередження